EURO 2016 dla Dzielnic

PLAKAT

Zarząd i Rada Dzielnicy Golejów zapraszają mieszkańców wszystkich Dzielnic Rybnika do udziału w Turnieju Piłkarskim „EURO 2016 dla Dzielnic”, którego celem jest integracja społeczności rybnickich „małych ojczyzn” poprzez sport, a także promocja aktywnego stylu życia. Turniej ma charakter rekreacyjny, a udział w nim jest bezpłatny. Rozgrywki w ramach „EURO 2016 dla Dzielnic” odbędą się w dniach od 10 czerwca do 10 lipca 2016 roku, czyli dokładnie w tym samym terminie, co Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej organizowane przez UEFA. Mecze rozgrywane będą repliką oficjalnej piłki nożnej przygotowanej na Mistrzostwa Europy 2016 we Francji. Wszystkie mecze turnieju rozgrywane będą na boisku wielofunkcyjnym przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Rybniku-Golejowie, ul. Komisji Edukacji Narodowej. Każda dzielnica Rybnika do turnieju może zgłosić 1 drużynę będącą reprezentacją danej Dzielnicy. Drużyna ta może liczyć maksymalnie 11 osób (7 zawodników podstawowego składu i 4 rezerwowych). Zgłoszenia drużyn do turnieju dokonują Zarządy Dzielnic na stosownym formularzu (załącznik do Regulaminu). Zgłoszeń można dokonywać osobiście poprzez dostarczenie wypełnionego formularza zgłoszenia do skrytki dzielnicy Golejów znajdującej się w Biurze Obsługi Rady Miasta w Urzędzie Miasta Rybnika, ul. Bolesława Chrobrego 2, pocztą tradycyjną poprzez wysyłkę prawidłowo wypełnionego formularza zgłoszenia na adres: Zarząd Dzielnicy Golejów, ul. Gliwicka 257, 44-207 Rybnik z dopiskiem „EURO 2016 dla Dzielnic” bądź poprzez wysyłkę zeskanowanego formularza zgłoszenia na adres poczty elektronicznej: rdgolejow@o2.pl (w tytule wiadomości prosimy wpisać „EURO 2016 dla Dzielnic”). Zgłoszenia przyjmowane będą do 31 maja 2016 roku do godz. 15:00 w przypadku wysyłki formularza zgłoszenia pocztą elektroniczną i pocztą tradycyjną (z tym, że w przypadku poczty tradycyjnej liczy się data wpływu przesyłki do Zarządu Dzielnicy Golejów a nie data nadania przesyłki na poczcie), a także w przypadku zgłoszeń osobistych w Biurze Obsługi Rady.

Więcej szczegółów, w tym Regulamin oraz dokumenty do pobrania, znajduje się na stronie internetowej: www.rdgolejow.prv.pl w zakładce: Euro 2016 dla Dzielnic

Turniej „EURO 2016 dla Dzielnic” objęty jest Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rybnika. Patronat medialny nad imprezą sprawują: portal Rybnik.com.pl oraz Radio 90 FM.

Organizacja turnieju jest projektem dofinansowanym ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *